Asukoht

Kõik vajalik käe-jala juures

Vaid 10-minutilise rattasõidu või mõneminutilise autosõidu kaugusele jääb Laagri alevik mitmekesiste huviringide, meelelahutus- ja söögikohtade, poodide ja muu mugavaks eluks vajalikuga.

Laagri kool ja lasteaiad on Tiirisulest 3,5 km kaugusel ning veelgi lähemal on värskelt valminud Laagri kooli haru Möldre maja, mis on esialgu mõeldud algklassidele.

2022. aasta augustis valmib Kotka ja Kraavi tee risti uus Kotka lasteaed, kus hakkab tööle 8 uut rühma. Lasteaeda planeerib Saue vald ka Tiirisule elurajooniga piirnevale Kivila kinnistule.

Instituudi tee 132 aadressil on uksed avanud uus piirkondlik kaubanduskompleks suure toidupoe ning muude kaupluste ja teenusepakkujatega.

Näiteks võib keskusest eest leida apteegi, juustu- ja veinipoed, pitsarestorani, ilusalongi, ürituskeskuse, lillepoe ja pakiautomaadid.

Nii Tallinna kui Laagri poole viivad turvalised kergliiklusteed. Tervistava jalutuskäigu kaugusel Instituudi teel on ühistranspordi peatused ning lähedal asuvad ka Harku terviserajad. Iga pereliikme vajadused on kaetud ning igaüks saab rahulikult kulgeda oma päevakava järgi.

Asukoht